Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanlar Açıklandı: İşte Yeni Yılın İlk Haftasında En Çok Satanlar

Steam tarafından düzenli aralıklarla paylaşılan bilgiler, oyuncu alışkanlıklarını ortaya koyması açısından oldukça değerlidir. Steam, yeni yılın ilk haftasında en çok satanları açıkladı. Listenin başındaki isim yine şaşırtmadı. İşte 2 – 8 Ocak tarihleri ​​arasında Steam’de en çok satanlar. ?

1. Steam Deck liderlik serisini sürdürüyor.

Valve’ın taşınabilir bilgisayarı Steam Deck, Steam kütüphanesindeki pek çok oyunu harika çalıştırıyor, oyunculara avucunun ortasına sığan devasa dünyalar vaat ediyor. Şu anda ülkemizde resmi olarak satışı yapılmayan Steam Deck, satışa sunulduğu ülkelerde de görebileceğiniz üzere oldukça iyi tanınıyor.

2. El Yüzük’e olan aşkımız artık dinmedi.

Yine de nasıl dinlersin? Geçen yılın başında çıkışını yapan Elden Ring, karşı konulamaz atmosferi ve oynanışıyla birçok oyuncuyu mest etmişti. Yılın Oyunu ödülünü de kucaklayan Elden Ring’in popülaritesi uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

3. Call of Duty: Modern Warfare II zirvedeki yerini koruyor.

Listenin başından aşağı inemeyen Call of Duty: Modern Warfare II, Activision’ın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Oyun dünyasının en çok tanınan serilerinden biri olan Call of Duty’nin son halkası bu hafta global çok satanlar listesinde üçüncü sırada yer alıyor.

4. Henüz çıkışını bile yapmamış olan Hogwarts Legacy ise dördüncü sırada yer alıyor.

Planlanan çıkış tarihi 10 Şubat olan yapım, Harry Potter evreninin şimdiye kadar yapılmış en büyük oyunu olmaya hazırlanıyor. Şu sıralar ön sipariş aşamasında olan Hogwarts Legacy’nin nasıl bir merakla beklendiğini satış rakamları gözler önüne seriyor.

5. İşte listenin geri kalanı.

  • Siberpunk 2077

  • Kırmızı Ölü Kefaret 2

  • Hazır ol ya da olma

  • FIFA 23

  • savaş tanrısı

  • Proje Zombi

kozluk-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu